Odśnieżanie dachów i usuwanie sopli jest obowiązkowe dla właścicieli domów. W przeciwieństwie do tego, co się często mówi, nie jest to tylko kwestia estetyki. Usuwanie śniegu i sopli z dachu ma na celu zapobieganie uszkodzeniom dachu i okien. Dzięki naszym usługom we Wrocławiu śnieg nigdy już nie będzie zalegał na dachach naszych klientów. Specjalnie przeszkoleni pracownicy, przy odpowiednim zabezpieczeniu, zajmą się usunięciem niechcianego opadu i wywiezieniem w bezpieczne miejsce.

Usuwanie sopli z dachów

Zagrożenie w zimie może stwarzać nie tylko śnieg. Tworzące się na dachach sople lodu, mogą być o wiele niebezpieczniejsze, zwłaszcza w czasie odwilży, kiedy zaczynają topnieć i samoczynnie odpadać. Dodatkowo nieusunięcie takiego zagrożenia z dachu grozi wysokimi karami.

RWS Cleaning pomaga zabezpieczyć dachy przed tworzeniem się zarówno tych małych, jak i większych sopli lodu. Po odpowiednim zabezpieczeniu otoczenia budynku, nasi pracownicy przystępują do usuwania zwisów zamarzniętej wody. Zalegający na dachach śnieg sprzyja powstawaniu sopli, a RWS Cleaning prowadzi kompleksowe usługi w zakresie odśnieżania tego typu powierzchni.