Wizerunek firmy to najważniejszy element budowania marki i zdobywania nowych klientów. To, jak firma jest postrzegana zadecyduje o wysokości sprzedaży, a także przyszłości całego przedsiębiorstwa. A więc czystość w firmie to podstawa, która świadczy nie tylko o poczuciu estetyki, ale również porządku panującym w podejściu do klienta.

RWS Cleaning oferuje stałe usługi porządkowania i utrzymania czystości w biurach, w tym przylegających do nich pomieszczeń sanitarnych oraz kuchennych. W ramach prowadzonych przez nas prac dbamy o czystość podłóg, blatów, a także powierzchni szklanych – okna, drzwi, ściany.

Sprzątanie biura

Sprzątanie biur Wrocław obejmuje równiez czyszczenie wszelkich urządzeń znajdujących się w obrębie stanowisk pracy, w tym lampy, włączniki i kontakty, a także opróżnianie i wymianę worków na śmieci. W ramach porządkowania pomieszczeń sanitarnych prowadzimy dodatkowo dezynfekcję znajdujących się tam urządzeń oraz wymianę i zaopatrzenie w środki higieniczne – papier toaletowy, mydło itp.

Sprzątanie firm

Domeną naszego przedsiębiorstwa jest dbanie o porządek i utrzymanie czystości, czyli kompleksowym sprzątaniu firm we Wrocławiu. Prowadzone przez nas prace dotyczą sprzątania biur, całych biurowców, dużych zakładów produkcyjnych, w tym również hal i magazynów.

Oferta RWS Cleaning obejmuje prowadzenie porządków w lokalach i budynkach po remoncie, a także długo nieużytkowanych powierzchni. Ponadto posiadamy długoletnie doświadczenie oraz kwalifikacje w specjalistycznym sprzątaniu przychodni oraz placówek służby zdrowia, które obejmują zarówno dezynfekcję pomieszczeń, jak i bieżące prace porządkowe.

Oferujemy nie tylko jednorazowe sprzątanie siedzib firm, ale również długoterminową współpracę oraz realizację dodatkowych zleceń, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Pomożemy również w optymalizacji kosztów utrzymania czystości i doborze najlepszych technik.